• Sisteme-de-Filtrare.ro
    Sisteme-de-Filtrare.ro

    Sisteme-de-Filtrare.ro


    Big Blue

    32 termék a listában.

    Vissza

    Raktáron
    Polipropilén szűrőbetét, Big Blue 20", Ecosoft CPV45205, 5 mikron, üledékekhez, 4.5"x20"

    Szűrőbetét BIG BLUE 20" típusú szűrőkhöz, polipropilénből készült, mérete 50,8 x 11,5 cm, alkalmas a vízben lévő üledékek szűrésére. Elérhető méretek: 1, 5, 20 mikron.

    PRP: 90 lei
    65 lei
    61,75 lei (-5%) a SISTEME Fără Griji
    Raktáron
    Polipropilén patron, Big Blue 10", 5 mikron, üledékekhez, 10"x4.5"

    Patron Big Blue 10" (25 cm) típusú szűrőkhöz, polipropilénből készült, mérete 25 x 11,5 cm, alkalmas a vízben lévő üledékek szűrésére. Elérhető méretek: 1, 5, 20 mikron.

    30,50 lei
    28,98 lei (-5%) a SISTEME Fără Griji
    Kevés raktáron
    Big Blue 10″ polipropilén patron 20 mikronos üledékszűréshez

    Patron a Big Blue 10" (25 cm) típusú szűrőkhöz, polipropilénből készült, mérete 25 x 11,5 cm, alkalmas a vízben lévő üledékek szűrésére. Elérhető méretek: 1, 5, 20 mikron.

    PRP: 80,01 lei
    35,01 lei
    Raktáron
    Big Blue 10″ aktív granulált kókuszdió-héj szénszűrő KDF-fel töltött patron

    Ez egy KDF-es és aktív granulált kókuszdió-héj szenes patron a Big Blue 10" típusú szűrőházakhoz. A patron rendkívül hatékony a klór, mechanikai szennyeződések, szerves anyagok és nehézfémek szűrésében. A patron emellett jelentősen javítja a víz ízét és illatát.

    100,66 lei
    Kevés raktáron
    Big Blue 10″ polipropilén patron 1 mikronos üledékszűrőhöz

    Szűrőpatron Big Blue 10" (25 cm) típusú szűrőkhöz, polipropilénből készítve, mérete 25 x 11,5 cm, alkalmas a vízben lévő üledékek szűrésére. Elérhető méretek: 1, 5, 20 mikron.

    PRP: 80,01 lei
    35,01 lei
    Raktáron
    Big Blue 20″-os aktív szénszűrő patron kókuszdióhéj granuláltszénnel

    Ez a kókuszdióhéjból készült granulált aktív szenes patron kompatibilis a Big Blue 20" típusú szűrőházakkal, és maximális szűrési kapacitása kb. 100-200 köbméter víz. A szűrési kapacitás a patronon átfolyó víz minőségétől függően változik.

    131,16 lei
    Raktáron
    Big Blue 10″ polipropilén patron 5 mikronos üledékszűréshez

    Patron Big Blue 10" (25 cm) típusú szűrőkhöz, polipropilénből készítve, mérete 25 x 11,5 cm, alkalmas a vízben lévő üledékek szűrésére. Elérhető méretek: 1, 5, 20 mikron.

    PRP: 80,01 lei
    35,01 lei
    Kevés raktáron
    Átlátszó ház, BIG CLEAR 20", 1" sárgaréz csatlakozás, szorítókulcs, nyomásszelep és fémtartó

    A BIG CLEAR 20" átlátszó ház nyomásszeleppel tömítést, szorítókulcsot és fémtartót tartalmaz. Nagy minőségű polipropilénből készült. Kiválóan használható polipropilén szűrőbetéttel együtt. Az átlátszó házon keresztül jól látható a szűrőbetét telítettségi foka.

    PRP: 610,08 lei
    360,97 lei
    Raktáron
    Big Blue 20" patron, Ecosoft Ferromix, vas-eltávolításhoz

    A patron katalitikus gyanta, aktív szén és pH-korrektor keverékét tartalmazza. Csökkenti a vas, a peszticidek és olajos termékek koncentrációját, javítja a víz ízét, szagát és színét. Ez a szűrő a víz pH-értékét is korrigálja.

    171,84 lei
    Kevés raktáron
    Big Blue 20" katalitikus aktív szenes patron, Centaur, a kén-hidrogén eltávolítására

    Az Ecosoft cserefilter a kén-hidrogén csökkentésére Ecosoft 4,5"х20" katalitikus aktív szenet tartalmaz, Centaur.

    213,53 lei
    Raktáron
    Mosható poliészter szűrőbetét, Big Blue 10", üledékekhez, 20 mikron

    Szűrőbetét Big Blue 10" házhoz, poliészterből, 10″ (25 cm), mosható, víz üledékeinek szűrésére (homok, föld, iszap, stb.). Többfunkciós szűrőbetét, amely a vízbevezetési ponton használható lakásban vagy más alkalmazásokban, ahol finom üledékszűrés szükséges.

    71,17 lei
    Raktáron
    Big Blue 10″-os aktív szénszűrő patron kókuszdió héjából

    Ez egy kókuszdió héjából készült granulált aktív szénszűrő patron a Big Blue 10" típusú szűrőházakhoz. A patron rendkívül hatékony a klór, a mechanikai szennyeződések és a szerves anyagok szűrésében. Emellett a patron jelentősen javítja a víz ízét és illatát.

    70,16 lei
    Raktáron
    Granulált aktív szenes patron, Big Blue 20", Ecosoft GAC BB20, 4.5"x20"

    Az Ecosoft aktív szenes cserefilter csökkenti a klór és a klórozási melléktermékek tartalmát, a nehéz- és színesfémek, fenol, kőolajtermékek és növényvédő szerek koncentrációját. Javítja a víz színét, ízét és illatát.

    202,34 lei
    Raktáron
    Granulált aktív szén patron, Big Blue 10", klór ellen, 4.5"x10"

    Az Ecosoft aktív szenes cserefilter csökkenti a klór és a klórozási melléktermékek tartalmát, a nehéz- és színesfémek, fenol, kőolajtermékek és növényvédő szerek koncentrációját. Javítja a víz színét, ízét és illatát.

    70,16 lei
    Raktáron
    Aktív szén blokkszűrő patron Big Blue 20"-hoz, Ecosoft CTO, kókuszdió héjából, 20"x4.5"

    A szűrőközeg kókuszdió héjából készült aktivált szén blokkból áll.

    145,20 lei
    Előrendelés
    Kettős polipropilén patron, Big Blue 20", 20 mikron külső és 5 mikron belső, üledékhez, 4.5"x20"

    Patron BIG BLUE 20" típusú szűrőkhöz, polipropilénből készült, mérete 50,8 x 11,5 cm, alkalmas a vízben lévő üledékek szűrésére. Elérhető méretek: 1, 5, 20 mikron.

    76,27 lei
    Kevés raktáron
    Mosható poliészter szűrőbetét, Big Blue 20", 5 mikronos üledékszűréshez

    Mosható poliészter szűrőbetét, Big Blue 20", 5 mikronos üledékszűréshez

    72,60 lei
    68,97 lei (-5%) a SISTEME Fără Griji
    Raktáron
    Aktív szén blokk patron Big Blue 10"-hoz, Ecosoft CTO, kókuszdió héjból, 10"x4.5"

    A szűrőközeg kókuszdió héjból készült aktivált szén blokkból áll.

    142,36 lei
    135,24 lei (-5%) a SISTEME Fără Griji
    Raktáron
    Big Blue 10" csavart polipropilén szűrőbetét

    Big Blue 10" csavart polipropilén szűrőbetét 5 mikron

    40,67 lei
    38,63 lei (-5%) a SISTEME Fără Griji
    Raktáron
    Big Blue 10″ aktív szén blokk szűrőbetét, kókuszdió héjából, AquaFilter FCCBL10BB

    Ez a típusú szűrőbetét kompatibilis a Big Blue 10" szűrőházakkal, és maximálisan 100 köbméter víz szűrésére alkalmas.

    PRP: 162,68 lei
    110,84 lei
    105,29 lei (-5%) a SISTEME Fără Griji
    Elfogyott
    Polipropilén szűrőbetét, Big Blue 20", 20 mikron, üledékhez, 4.5"x20"

    Szűrőbetét BIG BLUE 20" típusú szűrőkhöz, polipropiléből készült, mérete 50,8 x 11,5 cm, alkalmas a vízben lévő üledékek szűrésére. Elérhető méretek: 1, 5, 20 mikron.

    PRP: 61,01 lei
    55,93 lei
    Elfogyott
    Big Blue 20" polipropilén patron 1 mikronos üledékszűréshez

    Patron BIG BLUE 20" típusú szűrőkhöz, polipropilénből készítve, mérete 50,8 x 11,5 cm, alkalmas az ivóvíz üledékszűrésére. Elérhető méretek: 1, 5, 20 mikron.

    PRP: 80,01 lei
    68,99 lei
    Elfogyott
    Big Blue 20″ aktív szén blokk patron ezüst ionokkal, AquaFilter FCCBL20BB-S

    Ez a típusú patron kompatibilis a Big Blue 20 típusú szűrőházakkal, és maximális szűrési kapacitása 150-200 köbméter víz.

    PRP: 203,36 lei
    151,50 lei
    Elfogyott
    Big Blue 20" polipropilén patron 5 mikronos üledékszűréshez

    Patron BIG BLUE 20" típusú szűrőkhöz, polipropilénből készítve, 50,8 x 11,5 cm méretben, vízből történő üledékszűréshez. Elérhető méretek: 1, 5, 20 mikron.

    PRP: 99,99 lei
    68,99 lei

    Ingyenes szállítás

    599 lei feletti rendeléseknél

    Gyors szállítás

    Következő munkanapon

    Online fizetés

    Gyors, biztonságos és kényelmes

    Különleges ajánlatok

    Akár 40% kedvezmény

    Egyszerű visszaküldés

    Pénzvisszafizetés 14 napon belül